Web Geliştirme

Web Geliştirme

"Web Sitesi Tasarımcısı" ve "Web Sitesi Geliştiricisi" terimlerinin birbirinin yerine kullanıldığını sık sık duyacaksınız. Fark ne? Web tasarımcıları web'in mimarlarıdır. Geliştiriciler ise inşaat mühendisleridir. Birlikte web sitenizi bir fikirden alıp gerçeğe dönüştürüyorlar. rgsIT, çok kapsamlı en iyi altyapı (yıllarca süren geliştirmeler ile) üzerine kurulmuş, adım adım bir web sitesi tasarım ve geliştirme süreci kullanır. Sürecimiz, sizi bilgilendirmek ve projenizin hedefine ulaşmasını sağlamak için projenin her adımında sizi, yani müşteriyi içerir.

İşletmenizin Çevresinde Tasarım

Kuruluşunuzu anladığımız anda web sitenizin tasarlanma süreci başlıyor. İşletmenizi doğru bir şekilde yansıtan ve pazarlama hedeflerinizi karşılayan bir web sitesi tasarlamak ve geliştirmek istiyoruz. Bunu yapmak için, rgsIT’deki web sitesi tasarım ekibinin sizi oldukça iyi tanıması gerekecek. Web sitesi tasarım ve geliştirme sürecindeki ilk adımımız kapsamlı bir strateji ve danışmanlık toplantısı olacaktır. Ardından web sitesi tasarım ekibimiz, hedeflerinize ulaşmak için bir strateji oluşturacaktır.

  1. Hedef kitle belirlenir

  2. İçerik stratejisi geliştirilir

  3. Veri akışı çizilir

  4. Yazılım seçilir

Son olarak, projenizin ne kadar süreceğini ve maliyetinin ne olacağını hesaplarız. Ayrıntılar birleşir ve süreç planlaması tümüyle ortaya çıkar.

İşletmenizin Vizyonunuzu Geliştirmek

Bir sokağın çizimi, sitenizin mimarisini tanımlar. Parke taşları ise görünümü ve hissi yakalar. rgsIT web sitesi geliştiriciniz, tercihlerinizi belirleyecek ve web sitenizin planlarını insanların keyifle içinde dolaştığı, işlek bir sokağı tasarlarcasına çizecektir. İnsanların akın ettiği bir sokak sitenin mimarisini tanımlar. Ayrıca, bu bakış açısıyla gelecekteki kullanıcılarınızın ne deneyimleyeceği konusunda bir rehber görevi görür. Web siteniz olan siyah beyaz sokak, çizgiler ve kutulardan oluşur. Tamamen yerleşim haritasını ve işlevselliği tanımlar, estetik anlayışı içermez. Renkler, şekiller, yazı tipleri, görünüm ve his için alınacak kararlar; bu sokakta bulunan dükkanların tasarımını, sokağın parke taşlarını ve ışıklarını belirleyen bir bütün içinde verilir. Son olarak, mükemmel tasarım rgsIT sürecine dahil edilir!

Plan nedir?

rgsIT strateji ve danışmanlık toplantınızda taslağı çizilen plan, bir dizi hedef, görev ve kilometre taşına bölünmüştür. Bu ölçülebilir değerler proje yönetimi yazılımımıza eklenir. Bu araçları, kimin, ne zaman sorumlu olacağını belirlemek için kullanırız.

Neden bekliyorsun?

rgsIT web sitesi için hazır mısın? Bizi arayın veya projeniz hakkında bize yazın. Bugün sizinle ücretsiz bir rgsIT danışmanlık toplantısı ayarlamaktan mutluluk duyacağız!

Email : [email protected]

Telefon : +90 224 432 37 47